Fiat Tipo Cross Kombi Uterenowiony

Słuchanie o samochodach może zaprzeć dech w piersiach. Pomyśl o swoim wymarzonym modelu do zdobywania nowych szlaków. Fiat postanowił zapewnić podróżnikom miłą odmianę. Skup się na tym, co lubisz robić, czyli kierowaniu wspaniałymi pojazdami. Nawet jeśli podróże te na razie miałyby odbywać się w wyobraźni. Poznaj jakie luksusy niesie ze sobą Fiat Tipo Cross Kombi.


Jeżeli wiesz jakie Kombi miało przeboje w swoim garażu produkcyjnym, to nowe auto cię na pewno zaskoczy. Fiat Tipo Cross Kombi to dłuższy model samochodu podróżniczego ale osobowego. Możesz nim jeździć zarówno do pracy, sklepu po dzieci, jak i zwiedzać góry, morza i wsie. Nieco wyższe podwozie, na czterech średnich kołach, wydłużona sylwetka z pojemnym bagażnikiem, to podstawa modelu Fiat Tipo Cross Kombi.
Można powiedzieć, że model ten został uterenowiony, ponieważ idealnie nadaje się na bliższe i dalekie podróże. Wzmocniony przód samochodu sugeruje bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnych warunkach. Szerokie światła dają luksus w postaci przejażdżek nocnych tym wspaniałym samochodem. Dodatkowego auto ma również światła przednie przy wzmocnieniu, które mogą dać silne światło, tzw. słup światła. Fiat oferuje również szerokie pole widzenia w przedniej szybie. A do dachu można spokojnie dokupić dodatkowy bagażnik dachowy. Samochód został wyposażony w antenę, więc nie musisz się martwić zasięgiem radiowym.


A co powie tobie producent tego nowego modelu Fiata? Bagażnik to klucz podpowiadający na co stawia teraz ta firma. Może on pomieścić 550 litrów. Oznacza to, że na przejażdżki i dłuższe wyprawy możesz zabrać całą rodzinę, łącznie a dziećmi. Podniesione nadwozie wynosi 4 cm. Producent zapewnia, że przedni grill ma eleganckie wykończenie, detale ze szczotkowanego chromu, które znajdują się na klamkach, dachu, listwach podłogowych, ramek świateł przeciwmgielnych, 17 calowe felgi. Dodatkowo możesz czuć się bezpiecznie z lusterkami bocznymi.


Jak widzisz samochód ten to wykończony licznymi detalami pojazd, który został wyprodukowany z pasji do motoryzacji. Jeżeli szukasz dobrego auta to zawsze stawiaj na firmę Fiat.